| anonim_6886 a întrebat:

am si eu o nedumerire big grin mama m-a visat ca o sa raman insarcinata si ca bunica mea o sa ma dea afara din casa iar eu o sa fiu luata de mama in strainatate laughing faza este ca in perioada aia prietenul meu imi zicea sa facem dragoste laughing este vreo explicatie sau legatura? va rog frumos lamuriti-ma si pe mine.ms mult :*

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca numele tau incepe cu... A, I sau O... exista o legatura...

| dada a răspuns:

Oz... de unde ai scos literele alea?

| sam a răspuns:

Ei fata, de cate ori m-am visat eu insarcinata...whistling
dar eu nu cred, ma amuza doar...

Oz e Mama Omida probabil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe cu M numele meu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat... dar de ce s-ar intampla asta? Intreab-o pe bunica ta...