| iulia85 a întrebat:

Am si eu o nelamurire am observat ca circula vorba asta "femeile care spun ca barbatii vor decat sex sunt femeile care nu au altceva de oferit." ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

Nu-i vorba neaparat de a nu avea altceva de oferit, e si vorba de ce gusturi au si ce aleg. Ca daca se uita la toti pokemonii asa-zisi "smecheri", ca dupa aia sa ajunga la concluzia ca vai "barbatii vor doar sex", atunci e fix problema capatanii lor.
Ori asta, ori au un defect marcant, din cauza caruia orice barbat nu-si doreste o relatie cu "ea" (lene, fite etc. ca nu stau sa enumar), iar atunci ajung din nou la concluzia asta ca "barbatii vor doar sex".
Una normala, ar zice un lucru' mult mai rational, de genul: "am dat peste un bou, asta e", nu ar generaliza ca sa se simta o victima pentru a-si ascunde propriile esecuri.

3 răspunsuri:
| Gaviota a răspuns:

Nu-i adevarat, o femeie are multe de oferit.Atunci cand noi femeile spunem asta despre barbati, inseamna ca am avut parte doar de barbati care au vrut doar sex. Dupa parerea mea ei se pot numi:BARBATI FARA SENTIMENTE!

| FrozEenSoul a răspuns (pentru Gaviota):

Hmm, ia tu una de pe centura si zi-mi ce poate sa iti ofere una d-aia. Sau una care sta calare peste toti... In vorba asta exista si pic de adevara stai linistita!

| KHID a răspuns:

Pai cam asa estehappy...Barbati vor sa faca numai sexhappy...Dece sa nu recunosc ori imi este rusinehappy