| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Buna :* am si eu o poveste ceva mai ciudata, deci sa incep: acum 2 ani am avut un iubit, primul meu iubit.Ne-am despartit si nu am mai vorbit decat atunci cand ne mai intalneam si asta se intampla f rarsad. Prin decembrie am inceput din nou sa vorbim dar ne-am certat pentru ca cineva i-a bagat strambe despre mine(de fapt fata aceea vroia sa stea cu el) in fineoh go on...Eu am 2 id-uri si pe un id nu prea intram asa ca acum o saptamana m-am hotarat sa mai intru si pe acel id.Am intrat si am inceput din nou sa vorbesc cu fostul.Am facut schimb de numere, mi-a cerut o poza(mi-a zis ca si-a pus-o pe desktop ) etc, dar eu nu l-am sunat asa cum i-am promis ca lui ii expirasera minutele.La 2 zile l-am sunat si am vorbit vreo 5 ore la tel, imi tot zicea ca i s-a pus "pata" din nou pe mine, ma intreba daca mai tzin la el ca el mai tine la mine, acum 2 zile l-am sunat insa nu mi-a raspuns, Nu are prietena.Intrebarea mea e :oare ce vrea de la mine?sad ca nu mai inteleg nimic.:*

2 răspunsuri:
| BonnieBonish16 a răspuns:

Probabil vrea sa va impacati, si sa fiti iar impreuna. eu zic sa incerci, nu ai nimic de pierdut. daca nu merge, bafta coa'e

| JustMe5930 a răspuns:

Cred ca nici el nu stie prea bine ce vrea si ce nu...Poate lui chiar ii este dor de tine, iar faptul ca nu ti-a raspuns la telefon a fost o simpla intamplare. Nimeni nu iti poate spune ce vrea de la tine in afara de el. Incearca sa-l mai suni si sa-l intrebi, sau sa-i lasi un mesaj pe mess. Daca nu iti raspunde e clar ca e mult prea indecis si ar trebui sa te reorientezi. Poate daca te va vedea nepasatoare ii va mai veni putin mintea la cap.In orice caz nu poti sa stai la cheremul lui.O sa creada ca esti mereu disponibila, si o sa te caute doar cand nu are la cine altcineva sa se duca.