| shhtt a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva zile mi-am inceput viata sexuala. De atunci ma doare capu si am senzatie de voma. Este posibil sa fi ramas insarcinata?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Posibil este, dar nu asta-i cauza durerii de cap!

Răspuns utilizator avertizat
| adelina9992 a răspuns:

Draga mea simptomele sarcini nu le simti in 3 zile de la actul sexual neprotejat.In plus produsul de conceptie se fixeaza in endometru(mucoasa uterina) in ziua 5 de la fecundare. durerea de cap poate sa fie de la astenia de primavara in plus senzatia de voma poate fi de la faptul ca ai o problema la ficat. take care