| porojnicugabriela a întrebat:

Buna ma numesc gabriela am 17 ani si in urma cu ceva timp mai exact (2 luni) mi-am inceput viata sexuala, problema este ca in timp de 2 luni am avut menstruatia normala, acum mi-a intarziat cu cateva zile, mi sa intarit sani foarte tare si ma doare burta. Este posibil sa fiu insarcinata. Mentionez ca am facut sex protejat... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Dupa ce iti incepi viata sexuala, ciclul se modifica la majoritatea femeilor... poate sa iti vina mai repede sau poate sa iti intarzie. Daca v-ati protejat si esti sigura ca ati procedat corect nu ai de ce sa iti faci griji, succes!

2 răspunsuri:
| rosesonfire a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina. Daca esti insarcinata, vorbeste cu mama ta despre ea.Doar ea te poate ajuta :*

| porojnicugabriela explică:

Asta a spus si prietenul meu ca o sa se deregleze, dar totusi sunt cam speriata sad