| Txsyucjvkc a întrebat:

Deciii
Acum câteva zile mi-am început viața sexuală, am folosit prezervativul
Doar ca o data am vrut sa încerc fara si a intrat in mine doar o secunda si i-am spus ca ma doare deci sa-si pună prezervativul...
Acum întrebarea mea e posibil sa fi rămas însărcinată?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice este posibil mai ales in situatia in care ne-ai adresat o ghicitoare demna de Mama Omida sau cele 2 vrajitoare, Vanessa si Melissa. Nu se poate formula un raspuns catusi de cat corect fara sa oferi niste date concrete absolut obligatorii/necesare, fiindca in acest moment se pot formula doar niste pareri si/sau presupuneri complet subiective. Pentru a se putea formula un raspuns concret, sunt necesate urmatoarele informatii : data inceperii ultimei menstruatii, data la care ar trebui sa inceapa urmatoarea menstruatie, in ce data a fost intretinut sexul, si ceea ce este cel mai important; daca ciclul menstrual este REGULAT sau NEREGULAT. Din cate se poate subintelege separe ca este vorba de sexul de dezvirginare sau unul intretinut dupa o perioada foarte scurta. Doar dupa ce vei prezenta datele solicitate poti spera la un raspuns cert, concret si corect. Multa sanatate.

| Txsyucjvkc explică (pentru corbulalbrosu):

Prima zi din ultimu ciclu a fost 23 Februarie.
Am facut ieri doar ca m-am dezvirginat acum 3 zile(eram protejați)
Am ciclu neregulat deci nu stiu cand ar trebui sa imi vina, niciodata nu stiu.
Mi-e frica de acel lichid care iese înaintea spermei cand te exciți

| Emilian65 a răspuns:

Ai fi putut ramane gravida doar in cazul in care erai in perioada fertila. In caz contrar nu ramaneai gravida.

| MadagasHardwell a răspuns:

Sunt șanse destul de mari sa fi gravida, totuși fa un test de sarcina și convinge-te

| Laviniea a răspuns:

Nu