| Andreea_4276 a întrebat:

Am si eu o problema.Acum o saptamana m-am decis sa o fac cu prietenul meu, din pacate nu am facut`o protejat... dar nu stiu, nu cred ca a reusit sa ma dezvirgineze. Oare pot ramane insarcinata?:-s.Astept raspunsuri.Multumesc!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca penisul lui a atins vulva ta, te-a si dezvirginat si poti sa ramai si insarcinata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca ai peste 50% sanse sa fii insarcinata.
Unde iti era capul? Doar la placere. Daca erati casatoriti iti ziceam ''felicitari'', dar asa, nu pot spune decat ca n-ai minte deloc.

| Allexis a răspuns:

Fa un test de sarcina peste inca 2 saptamani si vei afla daca esti insarcinata sau nu. Exista sanse destule sa fii, exista mai multe sanse sa nu fii insarcinata. Te-a dezvirginat, nu-ti face griji pe tema asta. Nu stiu de ce ti-ai inceput viata sexuala daca habar nu ai despre asa ceva... Macar folositi prezervativul.

| Georgiana21 a răspuns:

Nu-mi dau seama daca intrebarea asta e pusa la misto sau nu.
Bineinteles ca poti ramane insarcinata.

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna:*!
Pai cum adica crezi nu a reusit sa te dezvirgineze. daca tu spui ca ati facut-o neprotejat? Infine. Si da poti ramane daca nu v-ati protejat, mai ales daca si-a dat drumul in tine.happy
Multa bafta:* si sper sa nu fii insarcinata in cazut in care chiar ati facut-o.
Pupici:*!

| Kalyn a răspuns:

Acum poate o sa sune ciudat pentru ca sunt baiat...in general cand reuseste sa te dezvirgineze curge un pic de sange, nu mult dar un pic curge, iar in putine cazuri nu curge sange...in legatura cu ce ai spus nu prea ai cum sa ramai insarcinata daca nu te-a dezvirginat si nici nu s-a terminat in preajma vaginului tau.

| Andreea357 a răspuns:

Pai na suna ciudat da ce pot sa-ti fac... daca nu tea dizvirginat n-ai cum sa fii dar daca ai zis ca ati facut inseamna ca esti.dar stiii atunci cand te dizvirgineaza o fata curge sange nu mult da un pic tot curge...

| OANA_6800 a răspuns:

Ce stupid.