| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemastraight face! De cateva zile, in tiimpul actului sexual ma ustura foarte tare si nu mai pot continua! Care poate fi cauza si cum pot rezolva aceasta problema?straight faceMs anticipat.

5 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Infectia vaginala provoaca disconfort/durere in timpul actului sexual.Se poate ca microbi/corpii strainii sa fii intrat in vagin si sa fii distrus flora.Consulti un ginecolog, l

| BlueHusky a răspuns:

Fa o pauza de 1 saptamana, vezi daca mai ai aceeasi senzatie si daca "da" mergi la un doctor.

| love4u_2128 a răspuns:

Poate fi o infectie.incearca o perioada sa nu o faci. daca usturimea persista consulta un medic

| barbie19 a răspuns:

Cauza este cu siguranta faptul ca nu esti destul de excitata in timpul actului sexual si nu esti te lubrifiezi indeajuns.
Rezolvarea ar fi sa il rogi pe prietenul tau sa aiba mai multa rabdare, sa aveti un preludiu mai lung si eventual sa folositi un lubrifiant bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar inainte nu te-a usturat? Daca nu te ustura inainte inseamna ca ceva s-a modificat si ar trebui sa mergi la doctor