| RaduAlex1996 a întrebat:

Am 17 ani si astazi am avut primul meu contact sexual. Prima data cand l-am introdus am simtit o durere dupa care a curs si ceva sange, si probabil ca asta a provenit de la ruperea asa numite-i " ate ". A fost foarte dureros si din aceasta cauza nu am mai putut continua. Dupa cateva ore ma ustura foarte tare atunci cand incercam sa ma uit daca s-a rupt ata. Intrebarea este urmatoarea: De ce ma ustura atunci cand incercam sa ma uit si cand o sa inceteze aceea usturime?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai vrut sa intri cu totul in prietena ta si de aia s-a rupt ata asa de repede.

| Violente a răspuns:

Ai fost nemilos cu dansa, probabil.
Las-o să se vindice si dacă nu, fugi să te vadă un urolog.
Nu cred că este posibil ca la primul contact sexual să se rupă ața, nu e himen.

| RaduAlex1996 explică (pentru Violente):

Nu cred ca am fost nemilos laughing, si da, probabil ca ai dreptate. Poate nu s-a rupt dar sange a curs, deci ceva tot s-a intamplat.

| ryhhshgfhes a răspuns:

Cati ani ai? probabil ai inceput prea devreme de s-a rupt asa repede si din prima inca, pai la mine nici acum nu s-a rupt si am dat de N ori... dar tot nu laughing),,,