| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. De ziua mea acu' 2 saptaman eram impreuna cu un baiat si l-am invitat la suc si mi-a zis ca nu are timp sa iasa ca are treaba si dupa mai tarziu a iesit cu prietenii lui si cand i-am zis "parca nu aveai tim de iesit in oras ca face ce vrea nu ce ii spun eu si ne-am certat putinel prin mesaje si mi-a zis sa nu-l mai caut si i-am zis ca oricum nu te mai cauta. Si acum vrea sa ne impacam mi-a zis sa iesim diseara. Dar nu stiu sigur daca ar mai merge pentru ca lui nu-i place sa iesim in club-uri si nici la terase el vrea sa stam doar in casa ceea ce mie nu imi place. Ce pareri aveti? Sa ma mai impac cu el? Mie nu mi se par ok ce a facut de ziua mea

9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu va potriviti. Nu are rost. Din ceea ce am inteles eu, lui nu ii plac zonele pe care le vizitezi tu, dar nu stie cum sa iti zica asta.

| Seepty a răspuns:

Eu zic ca merita a doua sansa, poate a vrut sa mai sa mai iese si cu prietenii lui.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, mai intai s ate gandesti ca poate este un baiat mai retras. Sau poate ca ii este rusine cu tine. Mai intai studiaza-l sa vezi ce fel de baiat este. Bine?

| piticelm a răspuns:

Eu cred ca nu prea doreste sa se afiseze cu tine.Nici macar de ziua ta nu a dorit asta, deci este clar.

| FartsMaker a răspuns:

Esti urata si nu vrea sa fie vazut cu tine laughing

| Adutzu2 a răspuns:

Eu zic ca cine te iubeste cu adevarat nu te minte, nu te lasa balta si nu te paraseste, in general fiind vorba. Cat despre cazul tau e alegearea ta.

| Seyko a răspuns:

Nu merita a doua sansa, nu vrea sa se afiseze cu tine in public ci vrea doar sa te F**A pe ascuns happy

| mykydutza08 a răspuns:

Daca tu iti asumi riscul de a fi ranita si a doua oara, pentru ca se poate intampla, mai dai o sansa, oricine merita o a doua sansa! Si totusi era ziua ta, iar faza cu fac ce vreau arata oarecum ca nu ii prea pasa de tine, ca nu prea te respecta, ai grija ce faci si multa bafta! Funda happy