| Ricardo26 a întrebat:

am si eu o problema destul de mare zic eu, in ultimu timp ma gandesc numa la sex, fiind vara toate fetele umbla mai mult goale am devenit obsedat de asta, as face-o zilnic, chiar si de mai multe ori pe zi, orice as face numa la asta ma gandesc iar prietena mea nu e asa dornica, zice ca niciodata nu simte nevoia sa o faca o face doar pentru mine. Nu stiu cum sa mai fac sa isi doreasca ea asta mai mult sau sa scap eu de obsesia asta. Ajutati-ma va rog...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca cand esti in pat sa nu te mai gandesti la placerea ta, ci numai si numai la placerea ei. fa tot ce ii place ei si ocupa-te ca la fiecare act sexual sa aiba cel putin un orgasm. Asta va face sa ai acte sexuale mai lungi, mai active, mai obositoare si nu vei putea duce mai mult de doua pe zi. In plus, ii va creste ei exponential dorinta. De obicei, femeile sunt mult mai dornice decat barbatii sa faca sex. Faptul ca ea nu-si doreste, ca nu simte nevoia, arata ca rtu nu esti un amant bun, ca nu te descurci suficient de bine, ca ea nu obtine suficienta placere din actele sexuale si ca ar trebui sa iei masuri serioase pentru a o satisface cu adevarat

| RoCkKiD a răspuns:

Bun venit în club. Cumpără-i și tu ceva ce își dorește demult, incearcă sa fii romantic, fă-i complimente, ia-i flori, scoate-o la o plimbare seara. Știu ca e incomod și enervant dar asa funcționează tipele, dacă vrei sex trebuie sa suferi.

| Ricardo26 explică (pentru RoCkKiD):

Nu tine de chestile astea, avem deja o relatie stabila zic eu, sunt romantic ii desenez scriu biletele duc flori toate chestile astea, cand facem dragoste se simte bine si are orgasm mereu, problema e ca daca eu nu ii cer sau nu incep ea nu simte nevoia niciodata stam si o luna doua fara, si uneori cand ii cer ma face sa ma simt prost zicand ca la mine totu se rezuma la asta

| RAY a răspuns:

Esti mascul ce sa faci, masturbeazate,fetele nu simt dorinta sexuala ca noi,inca nu se stie ce naiba declanseaza dorinta sexuala la femei, cica activitatile impreuna, iubirea, comunicarea sunt lucruri care ar creste dorinta, nu e ok sa nu-i daruiesti placere si ei, fai un sex oral, stai mai mult cu ea etc