| kid09897 a întrebat:

Bunaaaaahappy acum ceva timp am cunoscut un baiat, ne.am imprieteni am devenit cei mai buni prieteni blah blahchatterbox da` problema e ca incepusem sa ma indragostesc de el, am rugat-o pe cea mai buna prietena a mea sa vorbeasca cu el si sa. i spuna ce simt si el a doua zi la scoala mi. a zis ca si el ma place si ca vrea sa fie cu mine. dupa 2 zile s-a despartit de mine pe motiv ca s. a obisnuit sa fie singur si ca o relatie in momentu` asta nu e cel mai bine pentru el, am acceptat situatia pentru ca il credeam si stiam de trecutul lui dupa cateva saptamani m-a intrebat pe cine plac(eu tot cu gandu` la el eram) si i.am zis ca deocamdata pe nimeni si el a zis ca ce pacat da` dupa aia i.am zis ca l.am mintit si ca tot la el ma gandesc numai stiu exact ce. a zis da` dupa aia o perioada ma evita... dupa perioada aceea am inceput iar sa vorbim si ma tot intreba daca am prieten si tot ii spuneam ca da ca nu voiam sa il pierd din nou.am vorbit acum ceva timp si mi. a spus ca a avut 4 relatii vara asta doar ca nu a tinut la nici`una. faza e ca eu inca il mai plac si vreau sa fiu cu el si as vrea o relatie serioasa cu el.cum as putea sa aflu ca ma place fara sa fiu prea directa?"(apropo.eu am 14 el 17):d

Răspuns Câştigător
| Nicole_8267 a răspuns:

Baietii la virsta asta nu-s seriosi deloc, te-as sfatui sa te gindesti de 1000 de ori pina a lua o decizie,o solutie ar fi sa te uiti imprejur, caci sunt sigura ca sint persoane care te plac...iar tu poti nici sa nu le observi... sper sa-ti fie de folos sfatul meu, pentru ca eu am trecut prin asa ceva