| nicolici02 a întrebat:

Buna am si eu o problema iubitul meu vrea s-o facem mereu si as vrea sa stiu daca sunt probleme? Sau daca sunt riscuri... il iubesc foarte mult dar el uneori crede ca il insel...Cine ma ajuta? Dau fundita

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Problema este ca e cam,, nesatul,, alte probleme nu vad sa fie

| sensualus a răspuns:

E biniditat, da nu mai spune si la prietene ca ti-l iahappy

| Sandya a răspuns:

Probabil e genu de tip foarte gelos si vrand so faceti mereu vrea sa stie sigur ca tu esti numai a lui si ca nu il inseli...depinde de tine si el ce vreti sa faceti in continuare dar eu ti-as sugera sa nu ii prea accepti propunerea.

| frumusyka334 a răspuns:

Depinde de varsta voastra ..probleme nu pot fi pe plan fizic e ceva normal dar incearca sa o faci cu el mai rar ca e mai frumos ca altfel poate se plictiseste si nu e bine incearca sa i explici si incearca sa il faci sa inteleaga ca e mai bine ma putinwinking cel pic de 2 ori pe saptamana si aia cu unselatul ori e prea gelos ori vrea sa obtina asta si nu stie cumwinking data viitoare cand zice asta zi sa te creada pe cuvantwinkingdaca te iubeste

| bogdan133 a răspuns:

Daca el va folosi ''prezervativ'' si veti face sex protejat nu exista nici un risc. Dar fii sigura ca asta vrei tu sa faci! nu depinde totul doar de el

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are suficientă încredere în tine, ceea ce nu este bine.
Folosiți prezervativul și cel puțin o dată pe an să mergi la un control ginecologic.
Pa, pa.

| Alicezzz a răspuns:

Nu vad problema este ok daca tu accepti... doar sa va protejati ca apoi chiar o sa ai probleme nedorite!