| bubu07 a întrebat:

am si eu o problema m`am despartit de prietenul meu acum 2 luni si inca tin la el enorm si il iubesc dar el vrea sa fim doar amici.desi ne intelegem foarte bine ca si amici acum cateva zile mi-a spus ca ii place de prietena mea ceea ce m`a durut enorm tinand seama ca il iubesc.desi el vrea sa fie cu ea. ea nu vrea deoarece imi zice ca, imi e prietena si stie cat tin la el. dupa ce mi-a zis ca ii place de prietena mea dupa 2 zile s. a suparat pe mine si mi-a zis sa nu ma bag in problemele altora.si nu ma mai bagat in seama in acea seara.ramane de vazut ce se inampla cand ne vedem si o sa va tin la curent. ceea ce vreau e sa ma ajuta`ti cu niste sfaturi cum as putea sa il recuperez tinand seama ca am fost 1 an impreuna si mi-a zis ca inca tine la mine.

Răspuns Câştigător
| Ghita_9968 a răspuns:

Pai, daca inca tine la tine, ar fi bine sa ii readuci aminte de clipele petrecute impreuna. Cred ca, daca sunteti, sau ati fost de 1 an impreuna, v-ati sarutat, ati facut ceva impreuna. Adui aminte de acele clipe. Nu cred ca va rezista. Deoarece, va cunoasteti de mult timp, ati fost impreuna 1 an intreg, cred ca isi va aduce aminte de sentimentul pierdut si te va vrea inapoi. Dar aici depinde si de ce gandeste el, dar si de tine.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nici el nu stie ce vrea! Inca tine la tine dar ii place de prietena ta! Nu e bine ce face el. Din cauza lui puteati sa va stricati frumoasa prietenie. Chiar ai o adevarata prietena, daca nu vrea sa fie cu el pentru ca stie ca tu ai suferi daca ar fi. Nu merita sa suferi dupa un baiat care nu stie ce sentimente are.

pa, pa.

| Ghita_9968 a răspuns:

Bubu07 daca te referi la comentariul meu, asculta-ma ca am dreptate. Nu strica daca incerci. Incercarea moarte nare! tongue

| leuxxx a răspuns:

Refa ti viata repede ca trece si ramai cu regrete baga la cap de la unul cu experienta.

| bubu07 explică:

Pai ai dreptate dar uite cum sta lui acum ii place de o prietena de-a measad. ce sa fac?sad

| bubu07 explică:

Sincer sunt foarte dezamagitasad pe el l`am uitat de cand asa zisa prietena a mea e cu el.nici nu a trecut cateva zile de cand prietena mea mi-a zis ca nu vrea sa fie cu el si uite ca nu a trecut bine si a fost cu el. ce sa mai zicc? acum totul s`a rezolvat, l`am uitat si sunt fericita acum,. in fine asta e sunt bucuroasa ca mi-am revenit si totul decurge normal... mi-am dat seama ca nu are rost sa plangi sau sa suferi dupa un baiat. am invata ceva: TOTI SUNT LA FEL!