| banucristina a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste sfaturi de la voisad
In urma cu 3 saptamani m-am despartit de prietenul meustraight face, el a pus punct relatiei pentru ca a spus ca simte ca numai merge nimic si ca nu ne potrivim.Cu toate ca el a spus ca vrea sa ramem amici nici macar nu ma mai baga in seama pe mess si nici cand ma vede pe afara(el sta fata in fata cu blocul meu), este indiferent cu minestraight face.
Un lucru care m-a durut astazi a fost acela ca nu mi-a spus un la multi ani pentru ca azi este ziua measad, si nu este vorba ca nu stia pentru ca am avut si la status ca este ziua mea azi si era si postat pe faceebok ca astazi este ziua measad. A intrat pe mess, astazi si inca este pe mess si nu mi-a spus nimicsad, acest lucru m-a durut enorm si inca ma doaresad
De ce credeti ca este indiferent cu mine si se poarta asa, avand in vedere ca a spus ca vrea sa ramanem amicisad
De ce credeti ca nu mi-a spus la multi ani?sad

3 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

In primul rand LA MULTI ANI sa fi fericitaa si sa ai pare numai de bucurii in anul acesta.Nu ne-ai spus cat ati fost impreuna era de ajutor. Probabil s-a despartit de tine din cauza monotoniei si indiferent ca v-ati certat sau ceva o relatie nu se uita asa repede. Poate incearca sa te uite si de aia incearca sa te ignore cv vreme si eu am patit asa cu fostul prieten dar dupa cateva lunistraight face suntem iar prieteni super buni era doar din cauza faptului ca ii era greu cicastraight face doar ca in cazul meu eu ma despartisem de el straight face.

| tinaHd a răspuns:

Poate l-a deranjat un lucru pe care l-ai facut tusad sau cineva i-a spus ceva despre tine care l-a schimbatsadsad la multi ani:*:*

| banucristina explică:

Va multumesc de urarikiss
Am fost impreuna 4 lunisad