| Laurra_2988 a întrebat:

Am si eu o problema: peste cateva saptamani este ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i fac cadou. El este din Mangalia si eu din Craiova dar vine la mine atunci. Unii prieteni mi-au spus sa pregatesc o noapte romantica dar problema e ca nu am idei."Ce sa fac si cum sa fac?"
Ne iubim foarte mult si suntem impreuna de 2 ani si 3 luni. As vrea sa-i fac o surpriza placuta.
Ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| vyolycy a răspuns:

2 ani si 3 luni.misto...ca si mine.multi inainte

stai sa ma gandesc. O seara romantica, hmm. da poti incepe prin a face o inima pe pat din petale de flori(nu trebuie neaparat din trandafiri)din mai multe culori, sampanie, capsuni, frisca o tinuta cat mai sexi, cuvinte dulci. Dar sa nu uiti inainte de a ajunge la a face dragoste cu el, ca trebuie sa-l faci sa te doreasca cum nu te-a mai dorit pana acum, joaca-te putin cu el fa-l sa-si piarda mintile, incercati pozitii noi si in timp ce faci toate astea sopteste-i la ureche cat il doresti si cat il iubesti, si cu toate astea te asigur ca urmatoarea seara romantica o sa-o ai din partea lui. Succes.

LA MULTI ANI PT IUBITU TAU!

| mircea_7061 a răspuns (pentru vyolycy):

Asa a si facut uite ca nu stiam eu de unde ii venise ideea laurei hmmmmmmm o iubesc ca un nebun si chiar tin minte seara aceea dar pacat ca dupa 4 ani acum ne-am despartitcrying

| mircea_7061 a răspuns (pentru vyolycy):

Multumesc eu sunt iubi ei dar acum am si eu o intrebare ce pot sa fac sa ma impac cu ea ca nu mai vb cu mine!

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cadou în sine, ceva simbolic maxim şi nu foarte scump. Rareori bărbaţii apreciază chestiile scumpe (şi-aşa ar trebui şi femeile dar deh...).
Şi-n plus, sunteţi de 2 ani şi 3 luni împreună, nu ştii exact ce-i place? Nasol!
Oricum, având în vedere că nu vă vedeţi des, o noapte nebună de sex este chiar o idee foarte bună!
În mare parte, utilizatorul vyolycy ţi-a zis bine, totuşi aia cu petale e cam exagerat - nu de alta dar e vară acum şi transpiraţi şi post-coitum e nasol să stai să-ţi dezlipeşti petale de pe tine.
În fine, spor!

| Dizzydizz a răspuns:

Pf:X
Da.Cu siguranta o nopate romantica ar fi cel mai indicat.
Ce zici sa faci asta pe un loc inalt? Pe bloc daca stai la bloc.
Daca nu, poti rezerva o masa undeva, la un restaurant mai linistit, apoi ii arati locurile cele mai frumoase ale orasului, Va puteti duce si la piscina cateva ore:X
Ce frumoasa e iubirea, asa-i?:*

Răspuns utilizator avertizat
| ldyg a răspuns:

Ce frumos.si eu sunt din Mangalia...mhm.pai o noapte romantica suna super thinking daca nu esti as la gatit du-l la un restaurant si dupa acasa. o baie fierbinte impreuna si o noapte lunga la lumina lumanarilor

| dichi a răspuns:

Il astepti goala la usa cu un tub de lubrifiant in mana. Pentru ca nu orice ocazie merita si cuvinte, ajung faptele de data asta! laughing

| PisssiMicc a răspuns:

Cred ca ar trebui sa pui in acea noapte lumanari pe jos si in toata casa tot lumanari parfumate de trandafir si o cina romantica

| mircea_7061 a răspuns:

Da scumpo vreau doar sa ne impacam fa-mi aceasta surpriza te implor!

| mircea_7061 a răspuns:

Pui hai sa ne impacam mi-e dor de tine te implor te iubesc enorm!