| Adecoo a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema sexuală!
De la o vreme imi este foarte greu sa mi se scoale penisul.
Mi se școala numai cu oral de la o vreme, cand încep actul sexual daca stau relaxat si nu ma mișc eu, sunt ok pentru putin timp apoi pierd erecția, dar daca ma mișc eu pierd erectia imediat!
Aveti vreo idee care este cauza si ce as putea face?
Va rog fara comentario rautacioase!
Multumesc!
Am 25 de ani!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa concetratiei duce la pierderea erectiei.
Incearca sa oferii tu primul oral, ca sa va bucurati impreuna de sex si preludiu, care iti poate ajuta la mentinerea erectiei si chiar varietate in sex.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă pierzi erecția la cel mai mic efort, e foarte posibil să suferi de oboseală cronică. Nu te odihnești suficient, ești stresat și probabil nici nu te hrănești corect. Încearcă pe cât posibil să-ți schimbi modul de viață.
Dormi minim 7 ore pe noapte, nu mai mânca fast food sau junk food, mănâncă mai multe vegetale și sucuri naturale de fructe, carne doar de calitate nu mezeluri și porcării. Fă mișcare în aer liber și găsește moduri în care să te relaxezi, mai ales psihic.

| alina2k18 a răspuns:

Scularea! laughing
Pai cauta alta partenerawinking poate de asta te-ai plictisit laughing
Si nu te misca DELOC laughing)
Sau mai poti sa te bazezi numai pe ORALEwinking
Incearca si Viagrawinking