| baby_3802 a întrebat:

am si eu o problema sunt extrem de stresata nu stiu ce sa fac sau cred.sa va povestesc... inainte sa-mi vina ciclul menstrual ma doare burta foarte tare chiar cu o saptamana inainte iar intr-o seara am facut sex cu iubitul meu bineinteles sex protejat din cate stiu eu trebuia sa-mi vina ciclul dimineata la ora 5(in ultimele 2luni tot la ora 5 dimineata imi vine) si inca nu mi-a venit oare din ce cauza? exista posibilitatea sa fiu insarcinata mai precizez o data ne-am protejat! va rog sa-mi raspundeti repede nu mai pot manca sunt extrem de stresata! dau fundita! multumesc

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu stiam ca ciclul vine la ore fixe laughinglaughing)
din moment ce v-ati protejat nu ai cum sa ramai insarcina, asta daca nu cumva s-a rupt prezervativul dar altfel nu ai cum.
nu am mai auzit niciodata ca ciclul vine la o anumita ora.
nu neai spus varsta. ciclul poata sa iti intarzie 1 2 3 zile depinde de la fata la fata.

1 răspuns:
| Roxyuy a răspuns:

Nu esti insarcinata doar iti intarzie putin.