| alexandra0611 a întrebat:

Am si eu o problema... Vreau sa fac dragoste cu prietenul meu, nu mai sunt virgina dar problema este ca prietenul meu are un penis mare si imi e frica ca nu va incapea calumea sau ca ma va durea. Cel cu care am facut-o prima data o avea normala. Ce credeti? Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ti-ai inceput viata sexuala inseamna ca muschii vaginului tau sunt obisnuiti sa fie supusi unor deformari de la starea lor normala in relaxare. Durerile sau disconfortul pot fi cauzate de patrunderea unor penisuri anormale prin grosimea lor care vor determina o intindere exagerata a vaginului. Singura modalitate posibila de atenuare a disconfortului sau a durerii cauzate de un penis anormal se poate obtine printr-o masturbare bine facuta inainte de a incepe penetrarea efectiva, folosirea de lubrefiant din belsug, si o relaxare totala prin inducerea ideii ca nefiind prima oara nu poate prea tare sa te doara. Folosirea unui prezervativ poate reduce senzatia de disconfort prin alunecarea/juisarea mai usoara a penisului in vagin. De un real folos s-ar putea dovedi in acest caz folosirea de ovule spermicide cu dublu rol, de preventie si de lubrefiere.

| alexandra0611 explică (pentru corbulalbrosu):

El nu vrea sa imi faca sex oral... Am vorbit despre asta si nu vrea... Dar o sa ii fac eu (nu am mai facut niciodata. E complicat?) dar in schimb ma ud foarte tare.

| neutrino a răspuns:

Primele zile incepi cu sex oral si daca are loc poti apoi incerca si sex normal.

| alexandra0611 explică (pentru neutrino):

Sex oral nu am mai facut. Este greu? N u vreau sa ma fac de ras.

| neutrino a răspuns (pentru alexandra0611):

Daca reusesti sa deschizi gura suficient, atunci nu-ti mai arde nici tie si nici lui de ras. De ras va rade gasca, dar mai tarziu!

| e1xtz a răspuns (pentru neutrino):

EPIC, ca intotdeauna maestre.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi ca va fi bine. Nu te speria de marimea penisului, pasarica ta sa va mula pe el precum ciorapul pe picior.

| LoveSleep a răspuns:

Poți să vii la mine, eu o am mai micăwinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai taie din ea da-o dreacu rolling on the floor

| alexandra0611 explică (pentru FABULOSUL6000):

Eu chiar am nevoie se un raspuns. Nu stiu ce sa fac imi e frica ca ma va durea si chiar vreau sa ma simt bine

| JusTPauL a răspuns:

N-ai cumlaughing maxime intrebarile de la aceasta categorie big grinlaughing)
Oare e greu sexul oral? Deschide dracului gura si infigete in madularu ala mare al lui de 20 lungime si 10 grosimelaughing)
Sa dai si cu putin unt sa alunece, nu risca vreo rupere de vagin.

| Ryuuzaki_L_Lawilet_1996 a răspuns:

Taie jumate din el rolling on the floor))))))))))))))