| eu_1628 a întrebat:

.azi am facut dragoste pentru prima data! doar ca prietenul meu mi-a spus ca nu mi s-a rupt himenul dar totusi mi-a curs sange! mai sunt sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Prietenul tau n-a simtit cand s-a rupt himenul, dar sangerarea iti dovedeste 100% ca s-a rupt. Nu uita de prima consultatie ginecologica in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Logic ca s-a rupt himenul si nu mai esti virgina, baiatul asta imi da senzatia ca vrea sa te paraseasca in cateva zile daca ti-a spus asa

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina.

| Ramona000 a răspuns:

Din cele spuse de tine nu mai esti virgina, dar daca vrei sa fi sigura du-te si fa un consult ginecologic, si daca tot ti-ai inceput viata sexuala nu uita de anticonceptionale asta in caz ca nu folosesti prezervativ

Răspuns utilizator avertizat
| CrazzzyA a răspuns:

Hm, cel mai bine ar fi fost daca te documentai putin inainte sa o faci pentru prima data.
E posibil ca himenul sa nu se fi rupt de tot, deci as putea zice ca esti doar pe jumatate virgina laughing
Oricum, te sfatuiesc sa mai citesti despre subiecte de genul, pentru a sti tot ce trebuie sa stii. happy

| Evilo a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea ar trebuie sa fii virgina...

| Sophie7 a răspuns:

Nu mai eşti virgină deoarece ai avut contact sexual. Prietenul tău nu are cum să simtă dacă s-a rupt sau nu himenul, dar având în vedere că a curs sânge, acesta s-a rupt.

| Ionelaa25 a răspuns:

Buna. Pot sa iti spun ca si la mine s-a intamplat la fel. Daca nu ti s-a rupt himenul inseamna ca ai fost excitata lamaxim, si da inca esti virgina. La mine a 2 oara s-a rupt.