| Eugen_Ilincai_EUgen_1993 a întrebat:

BUNA am si o intrebare de ce oare n-am noroc in dragoste is asa de ghinionist care ma poate ajuta sa imi explice de ce mi se intampla mie sa fiu ghinionist sa ma contacteze in privat ofer funda

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| simonamaria a răspuns:

Nu e adevarat.nu tot timpul se cauta bani.si da si azi mai merge cu vorbe dulci, daca fata respectiva simte ca sunt sincere! In plus cand te indragostesti nu alegi buzunarul.pur si simplu te indragostesti fara sa ai un tipar anume.

| simonamaria a răspuns:

Nptc.din Alexandria Bucuresti...stau in ambele orase ca ai mei sunt despartiti.tu? nu pot trimite mesaje sunt junior.

| Eugen_Ilincai_EUgen_1993 explică (pentru simonamaria):

La fel si eu dar hai sa vb pe id doresti?

| Eugen_Ilincai_EUgen_1993 explică (pentru simonamaria):

La fel si eu dar hai sa vb pe id doresti? si ai mei is despartiti dar cati ani ai
?

| simonamaria a răspuns (pentru Eugen_Ilincai_EUgen_1993):

Ok dar nu imi pot lasa id aici, tr tu mesaj k al tau mai bine.

| RAY a răspuns:

1 aspectul fizic
2 aspectul financiar
dupa astea doua neam ales partenerele,partenerii de cand existam
femeile sunt mai mult dupa banii eugene nu e multa filozofie in chestia asta, ei doresc un statut social, un viitor etc
banii ofera asta, ca sfat numai crede in femeii deloc, ele sunt perverse mari

| Eugen_Ilincai_EUgen_1993 explică (pentru RAY):

Exact ai foarte mare dreptate

| Cristiann25 a răspuns:

Omu il mai iei si dupa fata si buzunar.
Daca ai macar una din cele doua (mai ales bani) poti sa ai multe femei! Daca esti si urat si sarac(modest) la ce mai intrebi?
In ziua de azi nu mai merge cu "vorbe dulci". Trebuie sa fii un om destept, cu bani si frumos! Succes.