| Coslegeanu a întrebat:

am o intrebare asa ca nu ma luati la misto, ceea ce spun este serios iar cei care au chef de misto sa nu o discute. De cel putin 1 an visez (dau un exemplu) : sunt pe terenul de fotbal si deodata un coechipier isi rupe piciorul, ma trezesc, imi dau seama ca este un vis, iar dupa 1 saptamana sau ceva timp, acel lucru se intampla iar in gandul meu (am mai vazut asta undeva, oare unde? ) si apoi imi dau seama unde, intr-un vis. Fel si fel de visuri cu diverse intamplari. Poate cineva sa-mi explice? Va multiumesc, ofer funda celui mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Visele sunt provocat de inconstientul nostru, de ceea ce ne place/nu ne place/ ne dorim/ uram... Coechipierul tau care isi rupe piciorul iti este prieten? Daca da, atunci poate esti ingrijorat pentru el. Din care stiu eu, piciorul in vis este semn de slabiciune fizica, posibila boala.