| adelina_4148 a întrebat:

am stat cu un tip 7 luni jumate (am avut o relatie frumoasa) dar in ultimul timp ne certatm foarte des si neam desprtit. dupa un timp eu m-am combinat cu un tip, el la fel. dupa 2 luni mi-a dat mesj "buna cf?" eu nu i-am rasp si deatunsi odata la 2, 3 saptamani imi da acest mesaj la care nu i-am rasp.

acum 3sapt jum eram pe mes, iar el m-a intrebat de ce nu raspund la mesaj iar eu i-am rapsuns ca peu si simplu nu vreau. el:eu te cautama sa ne impacam dar daca tu nu vrei, nu am cum sa te oblig eu:asa e el:am vrut si o sa vreau, poate raspunzi de data aceasta la mesaj.

a 2a zi mi-a dat mesaj, la care i-am raspuns (m-a intrebat daca am prieten, daca ne intelegem bine din astea) si a ramas sa ne vedem. Chestia e ca eu l-am amanat o saptamana jumate cu intalnirea asta. iar dupa o sat jum i-am dat msj ca azi pot nu am nimic de facul, iar el mi-a raspuns ca de ce nu i-am zis mai din tipm ca azi are antrenamente. sa-l anunt mai din tpim.

si nu i-am mai dat nimic.

Ideea e ca nu stiu intentiile sale, despre aceasta impacare si nu inteleg de ce dupa atata timp, totusi sunt 6 luni de cand nu am mai vb si intre timp am mai stat si cu cineva.

daca stie ca am prieten de ce mai vrea sa se vada cu mnn

sau o vrea doar o aventura, dar stie ca nu-s genul.

si de ce nu mai da nici un semn?

voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| St3fY_3193 a răspuns:

Pai e cam nehotarat si cred ca mai tine la tine daca te tot cauta si il tot intereseaza de tine deci daca si u simti acelasi lucru mai incearca si daca nu ti la fel de mult la prietenul tau actual si ti mai mult la el incearca:Xwinking

| mihaela_6232 a răspuns:

Din ce ai povestit mie mi se pare ca vrea sa se intalneasca cu tine doar cand nu are cu cine sa vrajeasca. Eu zic se te vezi cu el sa discutati deschis si atunci stii sigur ce vrea de la tine