| anonimul574 a întrebat:

Salut.Caut o fata disponibila pentru o relatie,Am fost imreuna cu o fata mult timp eram foarte apropiati anul de celalalt toate pauzele de la scoala le petreceam impreuna, dar intr-o zi am asteptato in locul nostru dar nu a mai venit cum am ajuns acasa am i-am dat un mesj si am intrebat-o din ce cauza nu a venit.Mi-a spus ca este timida si restul dar eu mi-am dat seama ca este ceva in neregula, apoi se ferea din ce in ce mai mult de mine.si isi punea mana la ochii si raspunsul a fost din nou ca este timida.Am pus un prieten sa vorbeasca cu ea despre mine si raspunsul mar durut foarte tare eu o iubeam foarte.In mesaj scria si iti mai place de el si ea a raspuns nu dal dreacu.Si asta a fost apoi a incercat sa se inpace cu mine dar nu amers si de atunci nu ne mai vorbim.

Răspuns Câştigător
| Mistery3Teodora a răspuns:

E clar ca inca mai suferi dupa ea.Ar trebui sa incerci sa treci peste acea relatie sau sa te impaci cu ea, desi nu merita.

| anonimul574 explică (pentru Mistery3Teodora):

Da se vede am iubit-o foarte mult.Am incercat sa fac si asta dar cand i-am spus am primit un raspuns rapid nu mai vreau sa vorbesc cu tine.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La cum scrii nici nu e de mirare. Fugi pe Sentimente.ro.

| Betty12345678 a răspuns:

Lasa fetele, apuca-te de gaming.

| T0T a răspuns (pentru Betty12345678):

Meriți fundă, cel mai bun sfat despre subiectul ăsta din ultimul timp.

| Betty12345678 a răspuns (pentru T0T):

Mersi.

| pufipo a răspuns:

Crezi ca TPU, este site de matrimoniale? laughing
La scoala cum spui tu, poti sa iti gasesti o alta "iubita"