| CaBrOn a întrebat:

Buna am sunt baiat si am 15 ani ...pana acum nu am avut nici o prietena, am multi priteni, si ei aproape toti sunt impreuna cu o fata,... de la o vreme am inceput sa ma exteriorizez si sa nu mai ies cu ei fiindca nu am iubita! Ce ar trebui sa fac ca sa nu ma mai simt prost in preajma lor? (subliniez ca am niste problema de greutate dar nu mari.)

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Ce sa faci... mergi in continuare pe langa ei.

Vorbeste si tu cu ei. Prietenele lor au si ele la randu lor alte prietene. Poate se gaseste si pentru tine.

Nu cauta cu disperare sa ai si tu... va veni momentu sa ai. Ai inca 15 ani nu ai cine stie ce varsta sa te grabesti.

Nici ei ca au prietene cu cine'stie ce ocazie pentru ca la 15 ani... ce crezi ca poate vedea o fata la ei?

fetele ies in general cu baieti mai mari decat ele.

asa ca asteapta linistit. e timp.
se iveste una...

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai gaseste-ti si tu o iubita! vbeste cu cat mai multe fete si incearca-ti sansa! succes!
in locul tau eu nu mi-as face probleme fiindk ai doar 15 ani nu 30...

| TeoPT a răspuns:

Exista cineva pentru fiecare! chiar daca pana acum nu ti-ai gasit o iubita, nu te descuraja, incearca sa cunosti persoane noi, si poate iti vei gasi o fata. succeshappy

| ßέßέ a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui ca te interiorizezi daca nu mai iesi cu ei si stai mai retras! Nu trebuie sa disperi ca nu ai o prietena la varsta asta happy. Mai bine iesi cu alti baieti care sunt singuri daca te deranjeaza ca prietenii tai ies cu prietenele.

| abstract3D a răspuns:

Frate astea sunt nist elucruri copilaresti eu nu am pritena si prieteni mei au si nici nu ma intereseaza pe mine o prietena mie imi place adrenalina sa fac lucruri noi deci eu am o viata si vreau sa o traiesc acum tu hotarasti appapa ai grija de tine

| Didy_4281 a răspuns:

Stai linistit o sa gasesti o fata frumoasa si pe placul tau:mai bine cine care te place si o placi decat o simpla prietenie nu trebuie sa te izolezi in casa dintr-un motiv ca asta, vor fi altele si maigrele, dar trebuie sa treci peste ele

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Daca ai probleme cu greutatea incerca sa slabestihappy fa tot posibilul doar nu o sa stai in casa toata viatawinking si apoi toate fetele or sa alerge dp tinelaughingbig hug hai capul sus si luptahappy fundissa?batting eyelashes