| Georgiana12012 a întrebat:

.am tot citit intrebari pe acest site si majoritatea fetelor spuneau " am o prietena care a patit... ", si nu vreau sa incep si eu asa ca se stie din start ca despre mine este vorba. Ca sa nu mai lungesc, am avut o relatie de 1 an si nu am intretinut relatii sexuale, eu avand 16 ani el 20. Suntem despartiti de 3 saptamani si in acest timp el s-a tot tinut dupa mine sa ne impacam. Credeam ca s-a schimbat (ne am despartit din cauza ca imi gresea mult, si punea alti oameni inaintea mea ), si am spus sa ii dau o sansa. Dar dupa ce ne-am impacat am fost la el acasa si el s-a dus pana la baie, si am observat ca se uitase mereu, in fiecare zi la filme porno, la poze cu fete dezbracate, nu stiu daca le cunostea. sau daca nu. important e ca m-am simtit ca ultimul om, eu am plans mereu si nu mai vorbeam cu nimeni si el facea ce facea. nu stiu ce sa cred, singurul meu raspuns e ca se uita pentru ca nu se mai simte atras de mine, nu mai exista iubire, vrea altceva.

3 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Daca se uita in fiecare zi la filme porno este un pic cam nasol, adica spre obsesie, dar daca face lucrul asta, sa zic....de 3 ori pe saptamana, e normal, mai ales ca voi nu aveti o viata sexuala impreuna iar el banuiesc ca nu mai e virgin. Bine, asta nu inseamna ca acum trebuie sa te culci cu el. Si acum iti mai pun si problema asa : el se uita la filme porno si fete dezbracate, daca asta te deranjeaza, cum ar fi fost sa se duca sa faca sex cu altele..crezi ca era mai bine? Ca el sunt sigura ca simte nevoia de sex. Daca s-a tinut de tine, inseamna ca totusi tine la tine asa ca daca tot i-ai dat o sansa, incearca sa vorbesti cu el, sa vezi care-i problema si care-i rezolvarea convenabila pentru amandoi. E simplu nu crezi? happy

| AnaBejenaru a răspuns:

Georgiana. e normal, adica nu stiu cum sa. ti explic, dar el are 20 de ani, si cam toti baietii de varsta asta se uita la poze cu fete dezbracate, cumpara reviste, filme, chestii....Nu pentru ca nu sar mai simti atras de tine, doar prin simplul fact ca are nevoie si de altceva.Nu ar trebui sa te superi din atat, discuta cu el despre chestia asta, daca te deranjeaza.

| SpawNury a răspuns:

Toti baietii sunt asa, da. ne uitam la filme porno cu totii [ lol. nu stiu de ce am recunoscut laughing ] dar la el cred ca`i mai grav. thinking Daca se uita in fiecare zi. si mai are si reviste. nu stiu ce sa zic. In orice caz, discuta cu el.