| FunKie999 a întrebat:

Am un baiat pe strada de care imi place foarte mult,dar nu stiu daca si lui ii place de mine! De fiecare data cand ies pe strada, el mai sta putin si pleaca! Daca nu, ma stropeste cu apa si face tot posibilul sa ma enerveze! Imi e foarte frica sa nu fi aflat ca il plac! Ce sa fac sa il conving ca nu il plac?(adica sa il mint)

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce prostie, cica sa-l minti ca il placi, de ce ai face asa ceva?! De obicei sta invers lucrurile laughing
"Marea iubire nu poate fi decat reciproca iubirile unilaterale si neimpartasite naziunte lipsite de realitate simple iluzii nu sunt decat niste fenomene de infirmitate" (Alexandru Paleologu)

| liviudragut2007 a răspuns:

Nu ai cum sa il minti ca simte ca il placi, dar zic sa fi mai insistenta si sa incerci

| alina700 a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa afle k il placi.
te temi k daca o sa afle va rade de tine sau cv de genu?