| ZapaciLaa a întrebat:

Am un coleg care ma place, mi-a zis asta. Dar in fine.
Ieri i-am trimis un mesaj de genul: Stiu ca vrei sa te combini cu mine dar asa este si nu imi spune ca nu e adevarat pentru ca asta e adevarul.
Iar el mi-a raspuns: Da asa este deci vrei?
Iar eu : Lasa-ma sa ma gandesc pana maine si iti dau raspunsul.
Astazi la scoala m-a tot intrebat de raspunsul meu si nu voiam sa ii zic. Pana la urma i-am zis ca nu, pentru ca stiu ca diriga noastra o sa afle si in plus de faptul ca va afla fosta lui prietena care stiu ca il iubeste foarte mult dar nu vreau sa am probleme cu ea. Si m-a intrebat: Doar din motivele astea nu vrei? Si eu i-am zis ca da.
A fost foarte suparat dupa ce i-am zis dar si mie imi parea intr-un fel rau sad. La sfarsitul orelor nu am apucat sa ii zic ca m-am razgandit pentru ca ne-a intrerupt un baiat.
El a plecat cu fosta lui prietena spre casa doar ca sa imi faca in ciuda, dar mie nu imi place de el deci nu i-a mers planul. Cand s-au despartit a sarutat-o deci asta e semn ca e iar cu ea.
Cand era cu ea i-am trimis un mesaj ceva de genul: Daca tu crezi ca mai vb cu tine atat timp cat stai cu ea te inseli.
Mai tarziu i-am trimis: Dar sti ceva? Poti sa ramai cu ea ca nu ma intereseaza.
Si mi-a rasp: E alegerea ta.
Si eu i-am zis: Nu a fost alegerea mea. Tu ai stat cu ea cand ti-am zis ca accept sa fiu cu tine!
Apoi el: Acum asta e.
Si i-am zis ca e un nesimtit si daca vrea sa faca o alegere intre mine si ea si nu mi-a mai raspuns.
Intrebarea mea e: Credeti ca ma iubeste sau vrea doar sa faca misto? Oricum stiu ca nu poate sta fara o fata nici macar o ora.

Răspuns Câştigător
| Alexissss a răspuns:

Am citit ce ai scris si crede'ma trebuia sa fiu atenta sa nu ma pierd, dar nu asta e esentialuloh go onCred ca si tuh vrei sa fi acum cu el din mila.thinking dar daca spui ca dupa ce i'ai zis ca ai fi vrut sa fi cu el a spus ...Inseamna ca ii vb ta un nesimtit. Sfatul meu este sa mai astepti un pic sa vezi cum facetongue Sper ca te'am ajutat oarecumbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

1. ''La sfarsitul orelor nu am apucat sa ii zic ca m-am razgandit pentru ca ne-a intrerupt un baiat. ''
2. ''dar mie nu imi place de el deci nu i-a mers planul.''
3. ''Nu a fost alegerea mea. Tu ai stat cu ea cand ti-am zis ca accept sa fiu cu tine!''
Pai pana la urma i-ai zis ca il placi sau nu? Daca nu il placi de ce te intereseaza daca iese cu alta sau nu? Cred ca de fapt esti indragostita lulea de el si ai vrut sa te dai importanta, numai ca nu ti-a mers planul. Acum iti pare rau ca nu ai acceptat si de invidie ca a ales-o pe cealalta nu mai vrei sa vorbesti cu el. Parerea mea...

| vitarash a răspuns:

Vrea doar sa faca misto Cred eu(dar nu stiu)

apropo chiti ani ai?

| Alexandru_Benghiu_1994 a răspuns:

Dai Cu Flit si gata ce tot atata laughing)