| BeHappy123 a întrebat:

Am un coleg de care imi place foarte mult si in toate pauzele el vine la mine si incepem sa ne tachinam, gadilam, vorbim, etc... In timpul orelor mereu daca ma uit spre el il vad cum intoarce repede capul (si el se uita la mine) Credeti ca ma place? Cum as putea sa-i dau de inteles ca si eu il plac?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,te place si cred ca stie ca il placi si tu din moment ce accepti tachinarile si gadiliturile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

El te gîdilă in talpă si tu il gîdili la sub brat? Sau unde il gîdili, la egs

| CocoMexii a răspuns:

E evident ca te place, altfel nu ai sta cu tine in toate pauzele sau nu s-ar uita la tine in timpul orele in loc sa fie atent la orehee hee. Daca nu ii poti spune in fata, ar fi bine sa ii trimi-ti printr-un mesaj sau sa vorbiti la telefon despre asta. Dar ar fi bine sa ii spui, nu conteaza in ce mod!
Succes! :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii si gata

| neutrino a răspuns:

Baiatul te place si acum este in perioada de analiza. Vorbeste cat mai mult cu el si nu uita sa-i zambesti. Atat, restul e treaba lui!

| Azµre a răspuns:

Dacă te place te scoate în oraș...

| mikey06982 a răspuns:

big grin Iti zic ceea ce le spun tuturor fetelor, lasa-l pe el sa-si impartaseasca singur sentimentele happy
P.S.ce virsta ai?

| BeHappy123 explică (pentru mikey06982):

Am 14 ani (sunt in a 8a)