| Beiibby a întrebat:

Am un iubit care inainte de a fi impreuna, eram amici si ne intelegeam super bine, vbeam la tel ore in sir... Ultima oara l-am vz acum 2 saptamana inainte sa plece la mare.De atunci, cand il sunam ba nu rasp, ba imi rasp alt baiat. A vn acasa de cateva zile si ma evita, nu ma suna, nu imi rasp p mess nu intra...Era mult mai frumos ca amici, nu stiu ce sa cred.
Vrea sa isi bata joc de mine? Help pls, ast rasp
Ms pentru rasp :*:*:*

Răspuns Câştigător
| ..somebody.. a răspuns:

Nu cred ca vrea sa isi bata joc de tine. dupa ce ati fost amici atata timp. crezi ca si asta a fost in bataie de joc? eu nu cred. poate ca si el simte ca era mai bine atunci cand erati amici. poate ii este greu sa treaca asa de la amicitie pentru tine la ceva mult mai serios. va trebui pana la urma sa vorbiti. sigur va veni o ocazie sau poate cine stie chiar el te va cauta dupa ce se va linisti. sper sa fie bine. bafta!:*

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Intocmai.chiar va era mult mai bine amicide aia sunt putine relatiile intre fosti prieteni foarte buni

| MihaiPloiesti a răspuns:

Ori e o simpla coincidenta ca nu iti raspunde ca poate sa nu fie la pc in momentul ala si nici la tel, ori si-a gasit vreo iubita si ie e putin "asa" sa-ti spuna.

| IQOnly a răspuns:

Este posibil sa nu mai fie interesat.Sau si-a schimbat nr de tel ori are treaba... Te-ai gandit sa mergi acasa la el?

| pacalici a răspuns:

Simplu. Nu vrea sa mai stea cu tine ce este atat de greu.

| Beiibby explică:

Gynutza nu l-am disperat crede-ma... dar tie daca iubitul nu iti rasp 2 saptamani, nu incepi sa iti pui intrebare?
eu una cand stiu ca nu am facut nimic si vad ca candva ma evita astept argumente...

| georgy7165 a răspuns:

Nu cred ca isi bate joc de tine mai ales ca ati fost amici inainte. Poate acum nu se mai simte asa de bine ca atunci cand erati amici si nu aveati obligati unul fata de celalalt.Ar trebui sa vorbesti cu el despre asta ca sa vezi de ce se poarta asa.

| opschris a răspuns:

Asculta el a intalnit pe alt cineva sau ati avut candva(de curand) un conflikt pe care uh nu l-ai bagat in seama. sau ii e frica (rusine )sa iti zica knu te plc. eu zic sa uiti de el pentru tot deauna! nu mai sunt sanse...sau poti sa il laasi pe el sa faca primul pass! happy

| gynutza_5762 a răspuns:

Nu stiu... posibil il disperi. are trebui sa nu-l mai sufoci asa de destongue