| DDaNyyy a întrebat:

Am nevoie urgenta de raspunsuri! o fata a spus ca ma place asta a durat 2 saptamani. Dupa 2 saptamani ne-am intalnit am stat o seara impreuna,Ne-am uitat la un film faze pe net etc.O companie placuta, la sfarsitul serii inainte sa plec am sarutat-o, ea nu a refuzat a fost super ok. Maine zi i-am spus pe mes ca o iubesc si chiar asa e! si ea mi-a spus la fel. peste o saptamana trebuia sa ne intalnim, dar ea nu a mai raspuns la telefon si nu am avut cum sa ne int.in seara asta a intrat pe mes si am intrebat-o de ce nu mi-a raspuns, iar ea mia sp ca nu simtea nevoia sa vorbim. Ce credeti, ma iubeste? sau cel putin m-a iubit?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Te place, de iubit nu ai cum in numai o luna... poate fata s-a simtit ciudat in acea zi si chiar nu a simtit ca trebuie sa vorbiti, dar asta nu ineamna ca o lasi asa... happy Mai vorbeste cu ea.

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Habar nu ai ce e aia iubire.
Ceea ce a fost sau este între voi a fost doar o simpatie de moment, o scânteie, cum vrei tu să-i spui.
Mai trage de ea peste câteva zile, mai întreab-o ce face, mai invit-o la o plimbare sau ceva. S-ar putea să simtă doar că s-a grăbit sau a făcut o greşeală, dar dacă chiar o placi, nu lăsa asta să stea în calea ta.
Nu sunt sigură dacă te-a plăcut sau nu, doar din atât. Poate doar s-a lăsat purtată de val.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca n-a simtit nevoia sa vorbiti, inseamna ca a asteptat altceva de la tine atunci cand te-a invitat la ea.Cred ca e,, amatoare,, de altfel de relatii, mai,, avansate,,.

| DDaNyyy explică (pentru Danut_Popa_1961):

laughing)))) buna astabig grin ar fi frumos s-a fie asalaughing)winking

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru DDaNyyy):

Data viitoare testeaza teoria mea.

| DDaNyyy explică (pentru Danut_Popa_1961):

OKlaughing)

Sunt multe raspunsuri bune care ma pun pe ganduri si e greu sa dau funda dar am promis ca o dauhappy!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor cred ca sta cu tine..sa zica ca e cu cineva.multe si multi sunt asa.happy las-o balta. ofera-i indiferenta si vezi ce face... daca te iubea..se vedea

| WhiteLover a răspuns:

Poate pentru ea ai fost doar un refugiu de moment. poate a avut o problema si a gasit consolare in tine, dar acum ca a trecut, nu mai simte nevoia sa te vada.incearca sa o intrebi daca sunteti sau nu impreuna si ce are de gand.

| Andr3y007 a răspuns:

E nesigura si ea laughing

| Andr3y007 a răspuns:

Si asta nu e iubire. sau dragoste cum ii zici u

Răspuns utilizator avertizat