| Ioana0002 a întrebat:

Buna, am un iubit de 6 luni de zile si niciodata nu m-a dus la el acasa, este mare are 26 de ani si spune ca locuieste cu maica-sa. Am facut dragoste doar la mine si asa, dar el niciodata nu m-a dus la el acasa, nu m-a prezentat, nu nimic, se comporta frumos cu mine si stiu ca nu ma inseala, dar nu inteleg de ce nu ma duce la el. E imposibil ca femeia aia sa nu fie plecata macar o ora, nu vrea! Ce sa fac in privinta asta, m-am saturat sa aud ca prietenele dorm la iubitii lor si eu cu el am dormit de cateva ori?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să nu cumva ca maică-sa de care spune el, să fie nevastă-sa. De-aia nu te duce.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aveti doar 6 luni domnisoara halele maica sfanta ce e cu graba asta, prietenele tale sunt disperate rau daca deja la 6 luni dorm la iubi...deja e plictiseala in relatia lor

| Ioana0002 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Domnisorule, asa e intr o relatie sa dormi la iubit, el nu ma cheama sa dorm cu el

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil sa fie aia nevasta sa si poate au si copii cum sa te prezinte pe tine amanta, dar unde ai gasit podoaba asta de om.

| Ioana0002 explică (pentru CristiDinBucuresti):

20, spune ca parinrii sunt despartiti si de aceea o tine pe maicasa in casa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa aiba nevasta si de aceea nu te invita la el acasa.

| Ioana0002 explică (pentru Violleta2022):

M-am gandit si la asta, nu stiu ...am fost la ghicitoare multe, n ar avea

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Ioana0002):

Ai fost la ghicitoare? E clara treaba laughing!

| Ioana0002 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Da, tu n ai fost?

| Emma30555 a răspuns:

Înțeleg ca nu te a dus acasă dar faptul ca nu ai cunoscut pe nimeni din anturajul lui mi se pare ciudat. Întreabă l care este motivul. Poate nu considera relația voastră serioasa, depinde cât timp petreceți împreună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama lui nu stie de tine sau ii e rusine de ea sa au are o casa saracacioasa si ii e rusine de tine. Degeaba il numesti iubit daca nu poti sa il intrebi atata lucru

| Ioana0002 explică (pentru anonim_4396):

L-am intrebat, stiu casa din poze, e ok... nici la prieteni nici la maicasa, la nimeni