| antonelaadelina a întrebat:

Buna!
am un priete.n care a locuit in aceisi localitate cu mine dar din cauza unor probleme familiare s-a mutat in judetetul alba... credeti ca ma inseala?... sa ma despart de el?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l daca te inseala sau nu. Daca spune ca are o alta prietena acolo, spune-i "pa" si gaseste-ti si tu un alt prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| meanka a răspuns:

Ai vreun motiv sa crezi asta? daca tineti unul la altul va continuati relatia ca distanta nu e o problema ci sentimentele

| alexmicutu a răspuns:

Depinde de cand esti cu el...si cat de mult va iubiti.