| sisi24 a întrebat:

, nu am terminat 8 clase din cauza unor probleme familiare, si cred ca nu am foarte multe sanse pentru o carte de munca sau pentru ca sa ma angajez. am 24 de ani, stie cineva daca am vreo sansa sa fac ceva?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca imi pare rau pentru tine, ca sa poti munci ai nevoie de 10 clase minim. Intereseazate ca sunt cursuri la distanta sa obtii 10 clase dar nu stiu daca e asa in Romania, eu mi le-am scos la 20 de ani facand un examen dar eram in strainatate si acum am macar o diploma acolo.

| 000Diddy000 a răspuns:

Si o ruda de-a mea a fost in aceeasi situatie, dar a reusit sa gaseasca un loc de munca cum... nu ma intrebalaughing