| OanaVlad a întrebat:

ma numesc oana si am o problema... am un iubit pe care l-am cunoscut pe metin. el e din bucuresti iar eu din alba si nu stiu ce sa fac sa ma despart de el sau nu? avem aceeasi varsta dar e departe de mine sad nu l-am vazut nici intr-o poza... si nu ma mai suna ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Si cand te gandesti cati baieti frumosi si destepti sunt in Alba! Nu e pacat sa-ti pierzi timpul? Tineretea trece repede Oana! Nu mai sta pe ganduri!
Bafta!

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Da` nu exista baieti in Alba? Plus, cu cel din Bucuresti nu ai o relatie, deci nu e iubitul tau. Nici macar nu l-ai vazut. Poate fi un mos de 40 de ani, casatorit, cu sotie, copii, motan, gaina, porc... Niste minte nu ai?happy

| oz a răspuns:

Iubit spui...

| dnxbv a răspuns:

Cum naiba e iubitul tau daca nici macar nu l-ai vazut?
da-i kick, da-i ban

| Ady93 a răspuns:

Serios? Ce faceti, intalniri romantice in joc? Nu exista asa ceva, nu se cheama iubit daca nu iesi cu el sa stai fata in fata cu el sa va simtiti unu pe celalalt. Nu e relatie, zi asta si lui.

| zarkon a răspuns:

Care iubit?, si despre ce despărtire vorbesti?

| Geocap a răspuns:

Nu cred ca se aceasta se poate numii relatie si nici nu cred ca ai poti spune tu iubit mai ales ca nici macar in poza nu l-a vazut eu zic sa rupi legatura

| Hathor a răspuns:

Fat`o poate ai un iubit pe metinlaughing...Simplu spune-i ca nu mai vrei sa fie iubitu tau ce e asa de greuwinking

| OanaVlad explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri happy

| canemare a răspuns:

Nu stiu ce sa zic depinde de cum te intelegi cu el