| bebethomeu a întrebat:

am un prieten adica mam combinat cu un baiat ma mare decat mine si ieri ne-am intalnit prima data, eu vroia sa ma sarute, pana la urma a facut-o cam stangaci si dupa 3 minute mi-a zis sa nu ma supar ca nu prea are experienta in asa ceva deoarece a fost la primul sarut. in fine nu conteaza dar as vrea sa stiu cum as putea sa fac sa ma indragostesc de el, el ma iubeste imi face cadouri vorbeste frumos cu mine dar eu pur si simplu nu simt nimic pentru el. i-as spune dar nu vreau sal renesc, va rog spuneti-mi voi ce sa fac crying

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si te-ai combinat cu el pentru ca?

| Striker14 a răspuns:

Nu poti sa ii spui inimii ce vrea, ar trebui sa nu iti bati joc de el si sa ii spui ca sentimentul nu e reciproc. O poti face in mai multe feluri
1. Metoda "Badaranca"
Puradel, mars de aici pana nu iti dau o palete de mergi prin pereti!

2. Metoda frumoasa
Uite, ma simt flatata pentru ceea ce simti, dar nu vreau sa imi bat joc de tine, nu te plac, dar putem ramane prieteni.

3.Metoda "sfioasei"
Ii spui ca suferi mult dupa o relatie si iti trebuie ceva timp sa iti revii

Eu iti recomand metoda 2big grin

| Al3X044 a răspuns:

Chiar asa...
si te-ai lasat sarutata?
daca nu-i spui tot adevarul (si nu ca o nesimtita) esti chiar fara inima sad