| anonim_4396 a întrebat:

am un prieten care l-am cunoscut asta vara intr-o gasca foarte mistohappy dar inainte el facea misto de mine adica ma lua in brate da nu k ii placea de mine asa in gluma si imi zicea pisi draga in fineoh go on si acum de cand a inceput sc nu ma mai baga in seama da cand il vad ma inrosesk de tot si raman blocata mie imi place la nebunie de el da nu am curaj sa ii spun plus ca eu sunt timida ( sunt fecioarahappy ) si imi e frica k daca ii spun sa nu zica ca nu ma place k ar fi penibil k dupa ar afla toata sc ( logikoh go on ) si sunt buna prietena k varul lui care e in clasa k mine eu sunt a 5-a si el a 7-a ( baiatul de care imi place happy ) si nu prea stiu ke sa iii zic sau km sa ma observe k acum nu ma mai baga in seama doar majoritatea gastii si vreau sa ma bag in seama k el cand intra pe mess ma simt jenata adica nu stiu km sa zic parca as vrea sa spun k il plac dar nu pot ma retine kva! 1 sad

Răspuns Câştigător
| alina05 a răspuns:

Nu stiu sa nu-l bagi in seama asa va stii de ce nu vb cu el bafta

1 răspuns:
| kimy_6035 a răspuns:

Mersi mult acum vorbeste k mine foarte mult :*