| mada2396 a întrebat:

Cunosc un baiat de 4 ani.suntem colegi de clasa.il plac si as vrea sa-mi dau seama daca si el ma place.ne intelegem bine vorbim pe mess la banchet a dansat aproape doar cu mine si nu stiu daca ma vede doar ca pe o prietena pentru ca mai e o colega care se cam baga si il mai ia in brate sau chestii de genu. ea face asa cu toata lumea dar pe mine ma deruteaza el cand ma ia in brate. oare ma place?
sunt timida si nu as vrea sa fac eu primul pas
cum as putea sa abordez subiectul asta cu el? ce sa-i spun ca sasi dea seama?

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Discuta cu el,despre dragoste,intreaba-l daca are pe cineva in minte,el o sa te intrebe acelasi lucru, oriqm incearca sal inviti la un suc,la o plimbare in parc,ia-l de mana cat stati pe banca, sarutal pe obrajorilaughing, si de acolo o sa decurga mai multe lucruri.Bafta!

2 răspunsuri:
| mada2396 explică:

Precizez ca nu are prietena si iesim mereu impreuna cu grupul de prieteni

| Cassie13 a răspuns:

Pai ai putea sa incepi cam asa...il intrebi daca are iubitaa.si dupa aceea il intrebi ce parere are desprea acea fata.si intreaba`l daca ar iesi cu tine mai mult ca prietenihappy