| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am văzut multe persoane care după ce si-au început viata sexuala, s-au dezvoltat foarte mult fizic.
Spuneti-mi și mie secretul... laughing de ce se întâmplă asta? Din cauza faptului ca o fac neprotejat sau pur și simplu... In timp, te dezvolți?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există conexiune între ele.

| Paul754880338 a răspuns:

Si asa ajung la 50 - 60 de ani, dupa o lunga si sustinuta activitate sexuala la dimensiunile unui dinozaur. Disparitia dinozaurilor ne arata ce poate face abstinenta, nu?!

| Mopmop a răspuns:

Ar fi o chestie hormonala. Se produc schimbari majore. Si daca incepi viata sexuala si daca nu tot apar schimbari. Foarte simplu, restul e povestihappy