| YourSweetAngel a întrebat:

ambmai pus intrebarea asta doar ca nu am pre primit raspunsuri si inca am nevoi de ele

deci as avea o intrebare legata de fostul meu iubit

pai ideea ar fi ca vreau sa stiu dc o simtit ceva pentru mine sau doar si-o batut joc?

deci semnele cum ca siar fi batut joc de mine ar fi:

1.nu m-a sarutat niciodata decat dupa o luna si ceva

2.nu m-a tinut niciodata de mana sau sa ma ia sa ma tina in brate

3.tot timpul ma cicalea si ma enerva

4.la inceput nu se prea comporta cu mine ca si cu o iubita in public[cand se stia ca suntem impreuna]doar la telefon si pe mess

5.cand ne certam el ma jicnea si ma mai si lovea si imi spunea ca el doar isi bate joc de mine insa dupa ceva timp venea la mine si imi zicea ca nu o vb serios ca o zis'o la nervi

5.mai flirta din cand in cant cu alte fete

6.tot spunea ca se desparte de mine si dupa maxim o zi ma suna si imi zicea ca doar a glumit ca a vrut sa vada cum reactionez...

voi ce credeti? doar shia batut joc de mine?

asta as fi crezut si eu mai ales ca prietenele mele tot imi spuneau asta insa au fost ff multe momente cand a fost ca baiatul visurilor mele

o data ianra am chiulit doar eu cu el de la ora si am stat in curtea scolii si eu muream de frig desi aveam geaca pe mine iar el cand a vazut mi-a dat geaca lui iar el a ramas doar in pulover desi era foarte foarte frig

imi tot trimitea mesaje de dragoste

ma suna zilni si cand nu raspundeam mai insita pana ajungea la vreo 11-12 apeluti

ma mai sarutat in fata la alti baieti care tot tipul radeau ca nu stiu ce ca nu ne iubim si ii cu mine numa pentru sani si pentru fund si tot felul de cesyii din astea

si multe altele

va rog ajutati-ma!

acum sa desaprtit el de mine pentru ca mama lui nu a fost de acord cu relatia noastra si el a ascultato si nu i-a pasat de mine...na luptat pentru noi

oare chiar shiabatut joc de mine doar?

scze ca a fost asa de lung dar am nevoie de ajutorFunda:*

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pfff...greu de zis...ce zici daca mai astepti sa vezi poate se intoarce la tine atunci vei stii sigur daca te iubeste iar daca nu se intoarce cel mai bine ar fi sa uiti si sa treci mai departe vei gasi sigur un baiat si mai bun ca el

| RawrLexa a răspuns:

Sincer sa fiu cred ca el era influentat, nici el nu stie ce sa aleaga, nici el nu stia ce simnte, asa te-a bulversat si pe tine, eu cred ca nu si-a batut joc de tine, te-a sarutat dupa 1 luan sau o saptamana. cumai zis, ptc a vrut sa te cunoasca, deci nu si-a batut joc de tine.
Nu a luptat asta e, poate la el in failie mama lui, este capu'familiei, deci nu-i bine sa te pui cu acel membru al familiei.
Eu cre ca a tinut la tine, doar incerca sa iti puna bete in roate sa vada daca renunti al el, din orice fleac.:*
Deci bafta in continuare, sa iti gasesti 'printu' :*
funda?puppy dog eyes

| YourSweetAngel explică:

Angel am uitat sa mentionez ca noi ne'am mai certat asa din fleacuri si mereu se intorcea la mine dupa o luna doua chiar si trei si in ciuda la asta inca nu stiu ce sa cred ca ii ff aiurea...uni zic una si altii alta

| sweetgirlroxy a răspuns:

Imi pare rau ca-ti zic dar baiatul asta chiar si-a batut joc de tine, si te-a sarutat in fata altora ca sa le faca in ciuda si daca te yubea cu adv nu se despartea d tine din cauza lu masa funda plzz