| ioana_8301 a întrebat:

anul trecut eram prietena cu un baiat care lucra la sala de sport de la liceul meu pna cand m-a sarutat de atunci nu l.am putut uita, el a vrut sa avem o relatie dar varul meu nu a fost de acord si lui ii este frica de el acum suntem buni prieten dar eu vreau mai mult ce sa fac va rog vreau un sfat!

6 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Normal esta sa vorbesti cu varul tau, nu trebuie sa ii "faci" nimic happy doar sa inteleaga ca e ceea ce iti doresti.

Ps. Omuletul asta cu pacatele lui, nu vrei tu sa iti faci un id ca sa pot sa vb si eu cu tine? Dumnezeu este in fiecare din noi si nu am ce sa zici aici! dar pe toata "religia" ta si a astora care pun botul la vrajeala voastra de 2 lei... nu vrei tu mai bine sa stai in banca ta? ca esti pe langa cu raspunsul.

| Catti a răspuns:

Bunalove struck

Pai propune-i sa fiti impreuna si incearca sa faci in asa fel incat varul tau sa nu afle, sau poti sa ii explici varului tau ca tu tii cu adevarat la el si daca vrea sa te vada fericita sa te lase sa stai cu elwinking

Succeslove struck

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci spune-i verisorului raspicat... "da cine esti tu, tata" "de draq ai ajuns sa imi alegi tu prietenii" "imi fac ce prieteni vreau eu "
Pentru ca e dreptul tau sa iti alegi iubitul, si alte chestii
Iar baiatul cu care vrei sa fii, nu sta dupa verisorul tau. daca chiar tii la el arata-i sentimentele.

Sper ca te'am ajutat. By3winking

| edisonn a răspuns:

Pai. conteaza asa de mult varul? tu vrei sa iubesti sau sa faci ce tine varul? daca vrei ceva cu adevarat de la el, lasa-l pe varu si vezi-ti de ale tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fato, nu-ti pierde capul prea usor. nu te vinde. i-a intreaba-ti constiinta, vezi nu striga ea in tine : ce faci?! te-ai gandit vreodata la vesnicie la Dumnezeu? sti ca in afara casatoriei asta inseamna pacat? sti ca vei plati pentru pofta asta cu vesnicia ta? si nu uita ca baietii mint numai ca sa obtina placerea lor. tine relatia ta pana dupa casatorie si cautal pe Dumnezeu.

| ioana_8301 explică:

Varului meu nu pot sa ii fac nimic pentru ca tata a muit si varul meu i-a promis ca are grija de mine!