| IrinaRebeca222 a întrebat:

Am o problemasad de 2 zile atunci când urinez simt o durere destul de puternica, apoi de multe ori ma ține câteva ore aceea durere si mi se duce pana la burta. Precizez ca mi-am început viata sexuala in urma cu circa 2 sapt (protejat), si trebuie sa îmi vina menstruația in următoarele zile. E prima data când am astfel de dureri josstraight face de la ce e?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Ai o infectie urinara, e posibil sa ai cistita! iti recomand sa stai la aburi de ceai de coada soricelului si apoi dupa ce se mai raceste ceaiul sa te speli cu el acolo jos, si sa bei multe lichide, ceaiuri, coada soricelului si musetelul sunt cele mai bune in astfel de cazuri! si sa ai grija sa iti fie mereu cald la picioare si la fund (daca ti rece la picioare e bai), sa stai tot timpul cu ciorapi! sa iti ti cald la burta, eventual cu o sticla cu apa calda! bafta si sanatate!

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ai o infectie, sfatul meu e sa mergi la ginecolog.

| Blamely a răspuns:

Probabil e doar o infecție, nu te îngrijora, va trece.

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Poate e o infectie urinara, sau din cauza actului sexual thinking (desi slabe sanse sa fie a doua varianta, nu se exclude total).
Nu-mi pot da seama ce ar putea fi exact...thinking

| danny200 a răspuns:

Cred ca ai racit sau ai o infectie