| DeltaFitzS a întrebat:

Buna! As avea nevoie de câteva sfaturi.
Eu și iubitul meu suntem împreună de 2 ani, locuim împreună de 1, ne înțelegem extraordinar de bine, facem majoritatea lucrurilor împreună însă la capitolul,, pat,, exista anumite probleme.
De când ne-am cunoscut, penisul lui nu prea se scoală.
Din 7-8 incercari doar 1 singura data i se scoală.
Reușim cam de 2-3 ori pe luna sa întreținem relații intime.
Uneori nu i se scoală deloc, alteori nu suficient sau ii moare la intrare.
Am stat foarte mult și am discutat daca e o problema legata de corpul meu sau e stresat sau are emoții, însă din ce mi-a spus niciuna nu are legătură, spunându-mi că nici el nu știe ce se întâmplă.
Întrebarea mea este, a mai trecut cineva prin asta? La ce medic trebuie mers pentru problema asta?
PS.Va rog nu spuneți că mă înșeală sau ca se mai vede și cu altcineva pentru că nu este absolut deloc cazul

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Relatia voastra nu e binecuvantata de Dumbezeu cat timo aveti relatii fizice fara casatorie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima data un set de analize. daca ies ok atunci la psiholog

| Violleta2022 a răspuns:

Exista medic UROLOG pentru el, care ii poate face investigatii si gasi cauzele care nu-i produc erectie.
Daca este un mare consumator de masturbare, atunci acesta ar putea fi un efect negativ al masturbarii excesive.

| DeltaFitzS explică (pentru Violleta2022):

Buna,nu "consuma" mai deloc masturbarea, rar

| Marius22222222222 a răspuns (pentru DeltaFitzS):

Buna

| mihai69 a răspuns:

Urolog, cardiolog, psiholog.
Cam astea ar fi specializările utile.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa facă o vizită la nea urologu'

| Xox0 a răspuns:

Isi face l.a?

| DeltaFitzS explică (pentru Xox0):

Buna,nu prea o data de 2 ori pe luna deoarece lucram care 12 ore și nu mai are chef de la...

| Xox0 a răspuns (pentru DeltaFitzS):

Poate se streseaza mult si trebuie incalzit. Incearca sa il deconectezi de la stres. Inainte de zilele lui libere, dormi dezbracata langa el sau fa alte lucruri de genul ca sa se relaxeze.

| KingOoO a răspuns:

Incearca prima data sa nu se autosatisfaca si nici sex cam o luna intreaga. Da, ai auzit bine.

| hipotronic a răspuns:

Hei! După părerea mea cea mai înțeleaptă alegere este să mergeți la un sexolog care nu doar cunoaște această latură ci este și psihotepeut în același timp!