| eu_7776 a întrebat:

as avea nevoie urgent sa ma ajutati! vreau sa pacalesc un test de sarcina sa arate ca e pozitiv! cum se poate face? va rog am nevoie urgent sa ma ajutati! pls help pana maine

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Probabil ca esti obsedata de un tip, ala nu te mai suporta si vrea sa se desparta de tine, asa ca hai, dom'le sa-i zic ca sunt insarcinata. Tu iti dai seama cat te umilesti acum? Mai mult ca sigur esti minora, deci nu e tocmai o mandrie sa ramai insarcinata, iar daca ala e baiat destept, te ia de manuta, te duce la ginecolog pentru cateva analize si te mai faci si de tot rasul.
Mai bine potoleste-te, caci tot tu pici prost.In plus, nu prea ai cum sa faci asta, numai daca nu pui vreo tipa gravida sa-l faca sau daca ai vreun noroc chior sa arate testul in mod eronat pozitiv, ceea ce se mai intampla uneori.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și pe cine vrei să șantajezi?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hmm... asta îmi sună a tentativă de şantaj, fals şi uz de fals emoţional.
Din fericire nu ai cum să-l fentezi!
Totală lipsă de respect pentru tine.

| Crisu a răspuns:

Pune si tu o gravida sa-l faca. laughing

| TąNyą a răspuns:

După mai multe ore s-ar putea să mai apară o linuţă.
dar mai bine spui adevărul.

Sănătate.

T.

| XK a răspuns:

Vino la mine sa te rezolv si dupa faci testul laughing bineinteles ca te va costa ceva pentru. ca dupa aceasta sigur ma vei santaja si pe minehappy

| lemmon a răspuns:

Nu prea e posibil...ar fi bine sa rogi pe cineva care e insarcinata sa faca asta pentru tine, eu nu cred ca poti sa il pacalesti(parerea mea)
bafta
SARBATORI FERICITE!

| alina44 a răspuns:

Pune o persona care e insarcinata sa-l faca:-s e cam dificil, nu stiu daca e alta solutiehappy Eu asa ziclaughing Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti niste HCG beta sa il picuri pe testul ala, te-ai scos happy
Daca ai rude care lucreaza la un laborator, le poti cere o fiola de sange a unei femei insarcinate : lasi sangele sa se decanteze (hematiile se vor depune pe fund), apoi iei cu o seringa cu un ac foarte fin putin din serum si il pui pe betisor. Merge garantat!

Si acum raspunsul la intrebarea inerenta, HCG beta este hormonul secretat de oul fecondat pentru a-i facilita implantarea in mucoasa endometriala. Acest hormon este secretat si de placenta dupa un anumit timp...

Dar eu iti recomand sa lasi farsele de genul acesta, nu aduc decat stres, certuri, episoade depresive care se pot transforma mai tarziu in probleme psihice mai grave...

| Alex_7580 a răspuns:

Nu poti face deoarece testul se face pe urina...doar daca sti pe cineva care e insarcinata si sa il faca ea

| Marian_Ovidiu_1994_PTZg a răspuns:

Merge cu colla!