| TcdTcdTcd a întrebat:

As avea o intrebare.
Cand credeti ca ar trebui sa-si inceapa cineva viata sexuala si de ce? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Nov a răspuns:

Oricand si degeaba

| busu11 a răspuns:

Oricum ai excitato pe mata cand te-ai nascut deci pe la 0 ani

| Azµre a răspuns:

18 Ani
De ce :
1)Să fii complet dezvoltată
2)Să nu fii expusă riscului de cancer uterin.
3)Să ai o minte mult mai deschisă și să fii documentată corespunzător.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

35 Ani
De ce :
1) Sa fii si mai complet dezvoltata
2) Sa fii deja diagnosticata cu risc de cancer de col uterin eventual, sau ceva probleme cu tiroida, si sa n-ai habar de ce
3) Sa incepi deja sa uiti ce-ai invatat la tinerete, si sa ramai numai cu regretele anilor ratati rolling on the floor rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))) păcat erai bun de fundă...

| Xtadelo a răspuns:

Pai dupa 17 ani, pentru ca atunci o sa fii dezvoltata si sincer nu am o parere prea buna despre fetele care isi incep viata sexuala prea devreme straight face

| unbaiatanonim a răspuns:

Pe la vreo 50-60 de ani.

| mariumarius a răspuns:

Pffff pai nu e ceva batut in cuie, cand sunteti am2 pregatiti, si in plus sa va cunoasteti foarte bine adica sa nu faci sex doar de gura prietenelor sau etc...si nici din dorinta lui ci doar las-o sa vina de la sine si o sa fie grozav, eu am 16 ani si iarna trecuta am facut sex prima oara
dar ..in ziua in care am inplinit 2 ani de cand sunt cu ea, asa ca nu te grabi cu nimic, adica nu stiu daca eu si prietena mea am facut bine dar ne priveste pe noi insensul ca sa iti asumi responsabilitatea, sper sa te fii ajutat

| xXHrun3sXx a răspuns:

Eu zic ca atunci cand simnte persoana aceea ca este pregatita

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Pai nu stiu cand pentru ca nici eu nu am inceputo.dar cand esti pregatita si sa o faci cu cineva care merita nu cu orice vagabont pareremea. acum ai si uh grija :*

| julijulia a răspuns:

Este o experiență pe care o trăiești la un moment dat în viata este inevitabila. Fiecare când considera ca este pregătit! și când are persoana potrivita! lângă el. Părerea mea este ca la 18 ești cel mai bine pregătit pentru a lua o astfel de hotărâre importanta, asta ca sa nu regreți mai târziu.

| lisa21m a răspuns:

Cand amandoi sunt pregatiti, in ziua de azi nu mai merge cu " dupa casatorie, la 18 ani blah blah "!

| t0ffy a răspuns:

Pffff eu zic atunci cand crezi ca esti pregatita si simti acest lucru.dar nu la o varsta frageda cum fac altelebig grin ai timp pentru astahappy