| Mădăă_5152 a întrebat:

La ve carsta credeti ca ar trebui sa isi inceapa o fata viata sexuala?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cand ciripeste pasarica

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

La 99 de ani.

| Acadeeeaa a răspuns:

17 ani si 6 lunihappy.

| Eufourikul a răspuns:

Atunci cand considera ea ca e potrivita sa faca pasul asta! nu exista o anumita varsta aici trebuie doar sa priveasca persoana ei si sa se intrebe daca e sau nu pregatita pentru asa ceva! e ca si un tatuaj o data facut ramane pentru totdeauna...asa este si cu verginitatea! peace alte intrebari eufourikRecordz

| anonima20 a răspuns:

La cat se simte ea pregatita.bine totusi de la 16 ani in suswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In noaptea nuntiihappye cel mai frumos

| Nole a răspuns:

15-16maxim

| biscuite16 a răspuns:

Dupa 15, . cand se simte ea pregatita si intr-adevar crede ca merita sa o faca cu baiatul respectiv

| pissy_1035 a răspuns:

Incepand de la 16 ani in sus. cel mai bine este atunci cand se simte ea pregatita.

| InnaCrinna a răspuns:

In ziua nuntzii