| Loredana_7573 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Sunt cu iubitul meu de 1 an si 5 luni si anul acesta e prima oara cand petrecem pastele impreuna. ( mentionez ca el este din alt oras ) ce as putea sa ii cumpar? ma ajutati va rog cu niste sugestii? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| diavolita_4468 a răspuns:

Pai poti cauta pe google cadouri preferabile pentru baieti daca nu. poti sa ii ei:un parfum, un tricou.etc

1 răspuns:
| blue23 a răspuns:

O cutie de prezervative si o noapte de neuitat happy va fi mult mai multumit decat orice alt cadouwinking
Succes!