| Simplyy a întrebat:

Azi am fost la iubitul meu sa facem sex pentru prima oara de cand suntem impreuna, dar nu i s-a sculat. Nu imi gasesc o explicatie pentru asta! Va rog sa ma ajutati!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tensiunea inainte de sex la speriat, varsta prea mica, la 18 ani i se va scula

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ave ti voi doi?

| Emilian65 a răspuns:

Nu l-ai excitat indeajuns. Mai insistati si veti vedea ca i se scoala si inca cum.

| vocea a răspuns:

E simplu, daca el este inca la inceput probabil s-a rusninat si de aceea, iar in al doilea rand el daca nu se simte comod si se gandeste la altceva aparatu nu merge, si o ultima faza nu ai stiut cum sa il excititi sa se faca sa se simta comod, un sfat lasa-l pe el sa para un mascul puternic si tu fa-l doar sa se simta bine nu cred ca mai este nevoie sa iti spun cum succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei ma sa eu scol eu? se zice ca nu sant barbati impotenti, ci numai femei nepricepute. daca e iubitul tau, trebuia sa-l ajuti.a face dragoste nu inseamna, sa te intinzi cu cracii in sus si sa spui; hai f.e-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a fost rusine, prea multe emotii, a avut o aventura cu altcineva ori s-a masturbat excesiv mai inainte sa va dezbracati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ipotent laughing

| simonacreata a răspuns (pentru anonim_4396):

Impotent, desteapto. invata sa scrii inainte sa faci misto de problemele altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place de loc ce raspunsuri ai primit. Este viata ta si problema ta, nu a celor care au venit cu insulte si fel de fel de sfaturi cu iz religios.
Pot fi multe motive. In mare parte conteaza si ce gandeste, poate sa nu se ridice pentru ca s-a inhibat. Data viitoare ai rabdare cu el, spune-i ca totul este in regula si o sa fie bine, ajuta-l cu manuta, poate si cu gurita. Iti e clar ca data viitoare va fi si mai inhibat iar ajutorul tau este esential.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insista mai mult cu preludiu, erau stresati baietii. laughing Sau faceti petting pana va obisnuiti unul cu altul ca sa va simtiti lejer unul in preajma celuilalt.

| AndyLavy a răspuns:

Incearca la anul, poate merge. mai cresteti si voi pana atunci.

| NameHarris a răspuns:

Lai excitat sau jup direct pantaloni jos si nimica?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Nu este capabil... laughing

| 1cristian1990 a răspuns:

Ori e impotent de la varsta asta ori nu te place cu adevarat si nu e atras de tine! Alta explicatie nu stiu!

| methodmen a răspuns:

Tineretea, mai tarziu daca nu va mai avea emotii va reusi pana la urma.

| precious30 a răspuns:

Probabil v-ati grabit si el nu era excitat big grin

| prs0396 a răspuns:

Emotii laughing