| keybyeTeQuila a întrebat:

Salut eri iubitul meu mi-a pus prima oara mina pe fund e de rau? mentionez ca avem 1 an impreuna si la ce ar trebui sa ma mai astept?

5 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Nu e ceva rau, sper ca nu l-ai certat sau ceva de genul. O mare parte a dovezilor de iubire e reprezentata de atingerea partilor intime

| AndyLavy a răspuns:

Pai daca aveti un an. nu e rau. vbeste cu el si intreaba-l ce are de gand, comunicati ca doar de asta sunteti impreuna. ar trebui sa aveti anumite discutii..ma rog acum depinde si de cati ani aveti happy

| Anddreee a răspuns:

Nu consider ceva rau doar e iubitul tau, nu un strain si daca mai aveti si un an...

Răspuns utilizator avertizat
| StefanXy a răspuns:

Dupa un an tia pus mana? WTF!? EU am pus mana pe fundul gagicami dupa o saptamana maxim... Nu nu e ceva rau e un semn ca te iubeste, inseamna ca te doreste si ca sa fii numai a lui tongue