| DraPraaHaarp a întrebat:

as dori sa imi comand acest telefon de pe internet, dar nu sunt sigura:| as vrea o opinie, ce credeti? se merita? adica nu stiu daca sa am incredere in firma, sau... ce parere aveti de telefon?

va rog cat mai multe opinii:)

multumesc anticipat:)

acesta este linkul:

http://www.solomobiles.ro/product.php? id_pr

va rog scuzati`mi categoria:| dar am nevoie urgenta de raspunsuri:)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eroare, produs negasit eu nu recomand sa cumperi mobil de pe alt site poate fi minciuna sau sa iti dea probleme pe viitor.

| Zenithf a răspuns:

De ce ii trebuie 2 camere video, si de ce sunt de 0.3 MP, nu inteleg? Daca nu gresesc, mai bine cauta un telefon cu o singura camera, da' sa fie una de cel putin 2 MP, preferabil de 5 MP. Eu am Nokia cu camera de 2 MP da' tatameu m-o luat cu unu' cu 5 MP. straight face

| Foca a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa nu ti-l iei. Este o chinezarie unu la mana, doi la mana are camera de nici 1 mpx, deci o sa faca poza praf intr-un cuvant. Uite ia id meu daca te mai intereseaza ceva cu telefoanele. iuli_yo16. Si bateria o sa te tine foarte putin. Cel mult o zi.
Succes.
Ciaohappy